ECS-120-18-23B-JTM-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
XC3080TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC3080CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC3080DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-120-18-23B-JTM-TR
תיאור
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 MHz ±20ppm גבישים 18pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ECS-120-18-23B-JTM-TR דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
12 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (3.5‏x‏6‏)
יציבות התדר
±20ppm
גודל / מידה
אורך 0.236‏ אינץ' x‏ רוחב 0.138‏ אינץ' (6.00 מ"מ x‏ 3.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm