ECS-120-18-33Q-DS
מק"ט מוצר של DigiKey
50-ECS-120-18-33Q-DSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
50-ECS-120-18-33Q-DSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
50-ECS-120-18-33Q-DSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-120-18-33Q-DS
תיאור
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 MHz ±30ppm גבישים 18pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ECS-120-18-33Q-DS דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
תדר
12 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
יציבות התדר
±100ppm
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.031‏ אינץ' (0.80‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
18pF