ECS-120-18-4VX
מק"ט מוצר של DigiKey
XC1576-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-120-18-4VX
תיאור
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 MHz ±30ppm גבישים 18pF 60 Ohms HC-49/US
מודלים EDA/CAD
ECS-120-18-4VX דגמים
קטגוריה
אפיצות תדר
±30ppm
יצרן
קיבוליות עומס
18pF
סדרה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 70°C
סוג ההרכבה
חור מעבר
תדר
12 MHz
מארז‏ / תיבה
יציבות התדר
±50ppm