ECS-120-20-33-CKM-TR | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 10 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 12 MHz ±10ppm גבישים 20pF 100 Ohms 4-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | ECS-120-20-33-CKM-TR דגמים |
קטגוריה | קיבוליות עומס 20pF |
יצרן | ESR (התנגדות טורית שקולה) 100 Ohms |
סדרה | אופן פעולה בסיסי |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -20°C ~ 70°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג גבישMHz | מארז / תיבה |
תדר 12 MHz | מארז ההתקן של הספק SMD-4 (2.5x3.2) |
יציבות התדר ±10ppm | גודל / מידה אורך 0.126 אינץ' x רוחב 0.098 אינץ' (3.20 מ"מ x 2.50 מ"מ) |
אפיצות תדר ±10ppm | גובה - מקובע (מרבי) 0.031 אינץ' (0.80 מ"מ) |