ECS-120-20-33-CKM-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
XC1810TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC1810CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC1810DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-120-20-33-CKM-TR
תיאור
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 MHz ±10ppm גבישים 20pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ECS-120-20-33-CKM-TR דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
20pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
12 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
יציבות התדר
±10ppm
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm