ECS-120-20-5PXDN-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
XC1298TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC1298CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC1298DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-120-20-5PXDN-TR
תיאור
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 MHz ±30ppm גבישים 20pF 50 Ohms HC-49/US
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ECS-120-20-5PXDN-TR דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
20pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
12 MHz
גודל / מידה
אורך 0.449‏ אינץ' x‏ רוחב 0.189‏ אינץ' (11.40 מ"מ x‏ 4.80‏ מ"מ)
יציבות התדר
±100ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.169‏ אינץ' (4.30‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm