ECS-122.8-20-3X-EN-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
XC1788TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC1788CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC1788DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-122.8-20-3X-EN-TR
תיאור
CRYSTAL 12.2880MHZ 20PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12.288 MHz ±30ppm גבישים 20pF 60 Ohms HC-49/US
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ECS-122.8-20-3X-EN-TR דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
20pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
12.288 MHz
גודל / מידה
אורך 0.276‏ אינץ' x‏ רוחב 0.161‏ אינץ' (7.00 מ"מ x‏ 4.10‏ מ"מ)
יציבות התדר
±50ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.091‏ אינץ' (2.30‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm