ECS-122.8-20-3X-EN-TR | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CRYSTAL 12.2880MHZ 20PF SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 10 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 12.288 MHz ±30ppm גבישים 20pF 60 Ohms HC-49/US |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | ECS-122.8-20-3X-EN-TR דגמים |
קטגוריה | קיבוליות עומס 20pF |
יצרן | ESR (התנגדות טורית שקולה) 60 Ohms |
סדרה | אופן פעולה בסיסי |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג גבישMHz | מארז / תיבה |
תדר 12.288 MHz | גודל / מידה אורך 0.276 אינץ' x רוחב 0.161 אינץ' (7.00 מ"מ x 4.10 מ"מ) |
יציבות התדר ±50ppm | גובה - מקובע (מרבי) 0.091 אינץ' (2.30 מ"מ) |
אפיצות תדר ±30ppm |