ECS-160-12-37B-CTN-TR3
מק"ט מוצר של DigiKey
50-ECS-160-12-37B-CTN-TR3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
50-ECS-160-12-37B-CTN-TR3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
50-ECS-160-12-37B-CTN-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-160-12-37B-CTN-TR3
תיאור
CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
16 MHz ±10ppm גבישים 12pF 150 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ECS-160-12-37B-CTN-TR3 דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
12pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
150 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
16 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.6‏x‏2‏)
יציבות התדר
±20ppm
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm