ECS-160-18-30BQ-DS | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 16 MHz ±30ppm גבישים 18pF 50 Ohms 4-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | ECS-160-18-30BQ-DS דגמים |
קטגוריה | ESR (התנגדות טורית שקולה) 50 Ohms |
יצרן | אופן פעולה בסיסי |
סדרה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | ערכים נקובים AEC-Q200 |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג גבישMHz | מארז / תיבה |
תדר 16 MHz | מארז ההתקן של הספק SMD-4 (3.2x5) |
יציבות התדר ±100ppm | גודל / מידה אורך 0.197 אינץ' x רוחב 0.126 אינץ' (5.00 מ"מ x 3.20 מ"מ) |
אפיצות תדר ±30ppm | גובה - מקובע (מרבי) 0.033 אינץ' (0.85 מ"מ) |
קיבוליות עומס 18pF |