ECS-160-20-3X-EN-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
XC1793TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC1793CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC1793DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-160-20-3X-EN-TR
תיאור
CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
16 MHz ±30ppm גבישים 20pF 50 Ohms HC-49/US
מודלים EDA/CAD
ECS-160-20-3X-EN-TR דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
20pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
16 MHz
גודל / מידה
אורך 0.276‏ אינץ' x‏ רוחב 0.161‏ אינץ' (7.00 מ"מ x‏ 4.10‏ מ"מ)
יציבות התדר
±50ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.091‏ אינץ' (2.30‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm