ECS-160-20-4XDN
מק"ט מוצר של DigiKey
X1118-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-160-20-4XDN
תיאור
CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
16 MHz ±30ppm גבישים 20pF 40 Ohms HC-49/US
מודלים EDA/CAD
ECS-160-20-4XDN דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
20pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40 Ohms
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סוג ההרכבה
חור מעבר
תדר
16 MHz
גודל / מידה
אורך 0.447‏ אינץ' x‏ רוחב 0.183‏ אינץ' (11.35 מ"מ x‏ 4.65‏ מ"מ)
יציבות התדר
±100ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm