ECS-200-20-1X
מק"ט מוצר של DigiKey
X985-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-200-20-1X
תיאור
CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
20 MHz ±30ppm גבישים 20pF 20 Ohms HC-49/U
מודלים EDA/CAD
ECS-200-20-1X דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
20pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
20 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
20 MHz
גודל / מידה
אורך 0.447‏ אינץ' x‏ רוחב 0.183‏ אינץ' (11.35 מ"מ x‏ 4.65‏ מ"מ)
יציבות התדר
±50ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.530‏ אינץ' (13.46‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm