ECS-200-20-30B-DU
מק"ט מוצר של DigiKey
XC1514TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC1514CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC1514DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-200-20-30B-DU
תיאור
CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
20 MHz ±30ppm גבישים 20pF 40 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ECS-200-20-30B-DU דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
20pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
20 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (3.2‏x‏5‏)
יציבות התדר
±100ppm
גודל / מידה
אורך 0.197‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (5.00 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm