ECS-2016MV-333.3-BN-TR3
מק"ט מוצר של DigiKey
50-ECS-2016MV-333.3-BN-TR3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
50-ECS-2016MV-333.3-BN-TR3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
50-ECS-2016MV-333.3-BN-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-2016MV-333.3-BN-TR3
תיאור
OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
33.3333 MHz XO (סטנדרטי) HCMOS מתנד 1.8V ~ 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ECS-2016MV-333.3-BN-TR3 דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
1.8V ~ 3.3V
יצרן
יציבות התדר
±50ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
7mA