ECS-2033-1000-BN
מק"ט מוצר של DigiKey
XC1440TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC1440CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC1440DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-2033-1000-BN
תיאור
XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ECS-2033-1000-BN דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±50ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C