ECS-240-10-37Q-ES-TR | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 10 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 24 MHz ±30ppm גבישים 10pF 100 Ohms 4-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | ECS-240-10-37Q-ES-TR דגמים |
קטגוריה | ESR (התנגדות טורית שקולה) 100 Ohms |
יצרן | אופן פעולה בסיסי |
סדרה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | ערכים נקובים AEC-Q200 |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג גבישMHz | מארז / תיבה |
תדר 24 MHz | מארז ההתקן של הספק SMD-4 (1.6x2) |
יציבות התדר ±50ppm | גודל / מידה אורך 0.079 אינץ' x רוחב 0.063 אינץ' (2.00 מ"מ x 1.60 מ"מ) |
אפיצות תדר ±30ppm | גובה - מקובע (מרבי) 0.022 אינץ' (0.55 מ"מ) |
קיבוליות עומס 10pF |