ECS-250-10-47Q-CES-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
XC2891TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC2891CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC2891DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-250-10-47Q-CES-TR
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 MHz ±10ppm גבישים 10pF 150 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ECS-250-10-47Q-CES-TR דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
150 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
תדר
25 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.2‏x‏1.6‏)
יציבות התדר
±50ppm
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.047‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 1.20‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.014‏ אינץ' (0.35‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
10pF