ECS-250-18-20BM-JEM-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
50-ECS-250-18-20BM-JEM-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
50-ECS-250-18-20BM-JEM-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
50-ECS-250-18-20BM-JEM-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-250-18-20BM-JEM-TR
תיאור
CRYSTAL 25MHZ 18PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 MHz ±20ppm גבישים 18pF 40 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40 Ohms
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
25 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (5‏x‏7‏)
יציבות התדר
±50ppm
גודל / מידה
אורך 0.276‏ אינץ' x‏ רוחב 0.197‏ אינץ' (7.00 מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm