ECS-250-18-20BM-JEN-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
XC2352TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC2352CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC2352DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-250-18-20BM-JEN-TR
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 MHz ±20ppm גבישים 18pF 40 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ECS-250-18-20BM-JEN-TR דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
25 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (5‏x‏7‏)
יציבות התדר
±50ppm
גודל / מידה
אורך 0.276‏ אינץ' x‏ רוחב 0.197‏ אינץ' (7.00 מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm