ECS-250-18-33QZ-ADS-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
50-ECS-250-18-33QZ-ADS-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
50-ECS-250-18-33QZ-ADS-CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
50-ECS-250-18-33QZ-ADS-DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-250-18-33QZ-ADS-TR
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 MHz ±25ppm גבישים 18pF 80 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ECS-250-18-33QZ-ADS-TR דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
80 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
תדר
25 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
יציבות התדר
±100ppm
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±25ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.031‏ אינץ' (0.80‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
18pF