ECS-250-20-30B-AGL-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
XC2702TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC2702CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC2702DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-250-20-30B-AGL-TR
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 MHz ±25ppm גבישים 20pF 30 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ECS-250-20-30B-AGL-TR דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
20pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
30 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
25 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (3.2‏x‏5‏)
יציבות התדר
±30ppm
גודל / מידה
אורך 0.197‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (5.00 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±25ppm