ECS-250-20-5PVX
מק"ט מוצר של DigiKey
XC1606TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC1606CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC1606DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-250-20-5PVX
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 MHz ±30ppm גבישים 20pF 40 Ohms HC-49/US
מודלים EDA/CAD
ECS-250-20-5PVX דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
20pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40 Ohms
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 70°C
תדר
25 MHz
גודל / מידה
אורך 0.449‏ אינץ' x‏ רוחב 0.189‏ אינץ' (11.40 מ"מ x‏ 4.80‏ מ"מ)
יציבות התדר
±50ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.102‏ אינץ' (2.60‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm