ECS-250-20-5PVX | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 14 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 25 MHz ±30ppm גבישים 20pF 40 Ohms HC-49/US |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | ECS-250-20-5PVX דגמים |
קטגוריה | קיבוליות עומס 20pF |
יצרן | ESR (התנגדות טורית שקולה) 40 Ohms |
סדרה | אופן פעולה בסיסי |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -10°C ~ 70°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג גבישMHz | מארז / תיבה |
תדר 25 MHz | גודל / מידה אורך 0.449 אינץ' x רוחב 0.189 אינץ' (11.40 מ"מ x 4.80 מ"מ) |
יציבות התדר ±50ppm | גובה - מקובע (מרבי) 0.102 אינץ' (2.60 מ"מ) |
אפיצות תדר ±30ppm |