ECS-2520MVLC-080-BN-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
50-ECS-2520MVLC-080-BN-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
50-ECS-2520MVLC-080-BN-CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
50-ECS-2520MVLC-080-BN-DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-2520MVLC-080-BN-TR
תיאור
XTAL OSC XO 8.0MHZ CMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
8 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 1.6V ~ 3.6V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ECS-2520MVLC-080-BN-TR דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
1.6V ~ 3.6V
יצרן
יציבות התדר
±50ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
1.8mA