ECS-2520MVQ-1000-CN-TR | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | XTAL OSC XO 100.000MHZ HCMOS SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 14 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 100 MHz XO (סטנדרטי) HCMOS מתנד 1.6V ~ 3.6V מצב המתנה (הדממה) 4-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | יציבות התדר ±25ppm |
יצרן | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
סדרה | זרם - הספקה (מקס') 20mA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | ערכים נקובים AEC-Q200 |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מהוד בסיס | מארז / תיבה 4-SMD, ללא מוליכים |
סוג | מארז ההתקן של הספק SMD-4 (2x2.5) |
תדר | גודל / מידה אורך 0.098 אינץ' x רוחב 0.079 אינץ' (2.50 מ"מ x 2.00 מ"מ) |
פונקציה מצב המתנה (הדממה) | גובה - מקובע (מרבי) 0.035 אינץ' (0.90 מ"מ) |
יציאה HCMOS | זרם - הספקה (השבתה) (מקס') 10µA |
מתח - הספקה 1.6V ~ 3.6V |