ECS-2520MVQ-1000-CN-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
50-ECS-2520MVQ-1000-CN-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
50-ECS-2520MVQ-1000-CN-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
50-ECS-2520MVQ-1000-CN-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-2520MVQ-1000-CN-TR
תיאור
XTAL OSC XO 100.000MHZ HCMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 MHz XO (סטנדרטי) HCMOS מתנד 1.6V ~ 3.6V מצב המתנה (הדממה) ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
יציבות התדר
±25ppm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
20mA
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהוד בסיס
מארז‏ / תיבה
‎4-SMD, ללא מוליכים
סוג
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2‏x‏2.5‏)
תדר
גודל / מידה
אורך 0.098‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (2.50 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
פונקציה
מצב המתנה (הדממה)
גובה - מקובע (מרבי)
0.035‏ אינץ' (0.90‏ מ"מ)
יציאה
HCMOS
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
10µA
מתח - הספקה
1.6V ~ 3.6V