ECS-2520MVQ-1250-BS-TR | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | XTAL OSC XO 125.0000MHZ CMOS SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 14 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 125 MHz XO (סטנדרטי) HCMOS מתנד 1.6V ~ 3.6V איפשור/השבתה 4-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מתח - הספקה 1.6V ~ 3.6V |
יצרן | יציבות התדר ±50ppm |
סדרה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם - הספקה (מקס') 20mA |