ECS-2520MVQ-1250-BS-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
50-ECS-2520MVQ-1250-BS-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
50-ECS-2520MVQ-1250-BS-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
50-ECS-2520MVQ-1250-BS-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-2520MVQ-1250-BS-TR
תיאור
XTAL OSC XO 125.0000MHZ CMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
125 MHz XO (סטנדרטי) HCMOS מתנד 1.6V ~ 3.6V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
1.6V ~ 3.6V
יצרן
יציבות התדר
±50ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
20mA