ECS-2520Q-18-260-BS-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
XC2812TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC2812CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC2812DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-2520Q-18-260-BS-TR
תיאור
XTAL OSC XO 26.0000MHZ HCMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
26 MHz XO (סטנדרטי) HCMOS מתנד 1.8V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ECS-2520Q-18-260-BS-TR דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
1.8V
יצרן
יציבות התדר
±50ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
3mA