ECS-2520Q-18-330-BS-TR | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | XTAL OSC XO 33.0000MHZ HCMOS SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 14 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 33 MHz XO (סטנדרטי) HCMOS מתנד 1.8V איפשור/השבתה 4-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | ECS-2520Q-18-330-BS-TR דגמים |
קטגוריה | מתח - הספקה 1.8V |
יצרן | יציבות התדר ±50ppm |
סדרה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם - הספקה (מקס') 3mA |