ECS-2520Q-25-270-DP-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
XC2246TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC2246CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC2246DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-2520Q-25-270-DP-TR
תיאור
XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
27 MHz XO (סטנדרטי) HCMOS מתנד 2.5V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ECS-2520Q-25-270-DP-TR דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
2.5V
יצרן
יציבות התדר
±30ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
5.5mA