ECS-2520Q-33-270-BP-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
XC2249TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC2249CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC2249DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-2520Q-33-270-BP-TR
תיאור
XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
27 MHz XO (סטנדרטי) HCMOS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ECS-2520Q-33-270-BP-TR דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±50ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
7mA