ECS-2520Q-33-270-DP-TR | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 14 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 27 MHz XO (סטנדרטי) HCMOS מתנד 3.3V איפשור/השבתה 4-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | ECS-2520Q-33-270-DP-TR דגמים |
קטגוריה | מתח - הספקה 3.3V |
יצרן | יציבות התדר ±30ppm |
סדרה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 105°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם - הספקה (מקס') 7mA |