ECS-2520Q-33-480-DP-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
XC2252TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC2252CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC2252DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-2520Q-33-480-DP-TR
תיאור
XTAL OSC XO 48.0000MHZ HCMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
48 MHz XO (סטנדרטי) HCMOS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ECS-2520Q-33-480-DP-TR דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±30ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
זרם - הספקה (מקס')
8mA