ECS-2520S33-200-FN-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
XC2196TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC2196CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC2196DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-2520S33-200-FN-TR
תיאור
XTAL OSC XO 20.0000MHZ HCMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
20 MHz XO (סטנדרטי) HCMOS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ECS-2520S33-200-FN-TR דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±10ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
זרם - הספקה (מקס')
7mA