ECS-2520SMV-100-GP-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
XC3188TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC3188CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC3188DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-2520SMV-100-GP-TR
תיאור
XTAL OSC XO 10MHZ HCMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 MHz XO (סטנדרטי) HCMOS מתנד 1.62V ~ 3.63V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ECS-2520SMV-100-GP-TR דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
1.62V ~ 3.63V
יצרן
יציבות התדר
±5ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
זרם - הספקה (מקס')
10mA