ECS-270-18-33-JGN-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
XC2314TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC2314CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC2314DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-270-18-33-JGN-TR
תיאור
CRYSTAL 27.0000MHZ 18PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
27 MHz ±20ppm גבישים 18pF 40 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ECS-270-18-33-JGN-TR דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
27 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
יציבות התדר
±30ppm
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm