ECS-271.2-10-37-CKM-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
XC2511TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC2511CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC2511DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-271.2-10-37-CKM-TR
תיאור
CRYSTAL 27.1200MHZ 10PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
27.12 MHz ±10ppm גבישים 10pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ECS-271.2-10-37-CKM-TR דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
27.12 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.6‏x‏2‏)
יציבות התדר
±10ppm
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm