ECS-286.3-12-33Q-JEN-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
XC2861TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC2861CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC2861DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-286.3-12-33Q-JEN-TR
תיאור
CRYSTAL 28.63636MHZ 12PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
28.63636 MHz ±20ppm גבישים 12pF 40 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ECS-286.3-12-33Q-JEN-TR דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
תדר
28.63636 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
יציבות התדר
±50ppm
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.031‏ אינץ' (0.80‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
12pF