ECS-320-10-36B2-CKM-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
50-ECS-320-10-36B2-CKM-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
50-ECS-320-10-36B2-CKM-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
50-ECS-320-10-36B2-CKM-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-320-10-36B2-CKM-TR
תיאור
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32 MHz ±10ppm גבישים 10pF 40 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
32 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2‏x‏2.5‏)
יציבות התדר
±10ppm
גודל / מידה
אורך 0.098‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (2.50 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm