ECS-320-10-36B2-CKM-TR | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 10 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 32 MHz ±10ppm גבישים 10pF 40 Ohms 4-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | קיבוליות עומס 10pF |
יצרן | ESR (התנגדות טורית שקולה) 40 Ohms |
סדרה | אופן פעולה בסיסי |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -20°C ~ 70°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג גבישMHz | מארז / תיבה |
תדר 32 MHz | מארז ההתקן של הספק SMD-4 (2x2.5) |
יציבות התדר ±10ppm | גודל / מידה אורך 0.098 אינץ' x רוחב 0.079 אינץ' (2.50 מ"מ x 2.00 מ"מ) |
אפיצות תדר ±10ppm | גובה - מקובע (מרבי) 0.024 אינץ' (0.60 מ"מ) |