ECS-320-12-33B2Q-JES-TR3
מק"ט מוצר של DigiKey
50-ECS-320-12-33B2Q-JES-TR3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
50-ECS-320-12-33B2Q-JES-TR3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
50-ECS-320-12-33B2Q-JES-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-320-12-33B2Q-JES-TR3
תיאור
CRYSTAL 32.000 MHZ 12PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32 MHz ±20ppm גבישים 12pF 35 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
35 Ohms
יצרן
אופן פעולה
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
32 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
יציבות התדר
±50ppm
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.031‏ אינץ' (0.80‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
12pF