ECS-.327-12.5-34QS-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
XC2155TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC2155CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC2155DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-.327-12.5-34QS-TR
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32.768 kHz ±20ppm גבישים 12.5pF 70 kOhms 2-SMD, No Lead
מודלים EDA/CAD
ECS-.327-12.5-34QS-TR דגמים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
70 kOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
תדר
32.768 kHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-2‏ (1.5‏x‏3.2‏)
אפיצות תדר
±20ppm
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.059‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.50‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
12.5pF