ECS-.327-12.5-34R-C-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
XC2127TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC2127CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC2127DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-.327-12.5-34R-C-TR
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32.768 kHz ±10ppm גבישים 12.5pF 50 kOhms 2-SMD, No Lead
מודלים EDA/CAD
ECS-.327-12.5-34R-C-TR דגמים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 kOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-2‏ (1.5‏x‏3.2‏)
תדר
32.768 kHz
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.059‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.035‏ אינץ' (0.90‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
12.5pF