ECS-327TXO-33-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
XC3158TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC3158CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC3158DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-327TXO-33-TR
תיאור
XTAL OSC TCXO 32.7680KHZ 3.3V SM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32.768 kHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה CMOS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ECS-327TXO-33-TR דגמים
קטגוריה
יציאה
CMOS
יצרן
מתח - הספקה
3.3V
סדרה
יציבות התדר
±5ppm
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C