ECS-35-18-4XEN
מק"ט מוצר של DigiKey
XC1734-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-35-18-4XEN
תיאור
CRYSTAL 3.579545MHZ 18PF TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3.579545 MHz ±30ppm גבישים 18pF 200 Ohms HC-49/US
מודלים EDA/CAD
ECS-35-18-4XEN דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
200 Ohms
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סוג ההרכבה
חור מעבר
תדר
3.579545 MHz
גודל / מידה
אורך 0.447‏ אינץ' x‏ רוחב 0.183‏ אינץ' (11.35 מ"מ x‏ 4.65‏ מ"מ)
יציבות התדר
±50ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm