ECS-3961-200-AU-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
XC1900TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC1900CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC1900DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-3961-200-AU-TR
תיאור
XTAL OSC XO 20.0000MHZ HCMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
20 MHz XO (סטנדרטי) HCMOS מתנד 5V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ECS-3961-200-AU-TR דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
5V
יצרן
יציבות התדר
±100ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
20mA