ECS-400-8-37B2-CWY-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
50-ECS-400-8-37B2-CWY-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
50-ECS-400-8-37B2-CWY-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
50-ECS-400-8-37B2-CWY-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-400-8-37B2-CWY-TR
תיאור
CRYSTAL 40 MHZ 8PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
40 MHz ±10ppm גבישים 8pF 40 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ECS-400-8-37B2-CWY-TR דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
8pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40 Ohms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
תדר
40 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.6‏x‏2‏)
יציבות התדר
±15ppm
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm