ECS-5032MV-1250-CN-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
XC3099TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC3099CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC3099DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-5032MV-1250-CN-TR
תיאור
XTAL OSC XO 125MHZ HCMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
125 MHz XO (סטנדרטי) HCMOS מתנד 1.6V ~ 3.6V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ECS-5032MV-1250-CN-TR דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
1.6V ~ 3.6V
יצרן
יציבות התדר
±25ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
40mA